خوب از اینجا که بنده سینوزیتم عود کرده و به فلاکت افتادم از دیروز دنبال درمان قطعی میگشتم که این لینکو پیدا کردم:

http://tajrobeh20.blogfa.com

اینجا که موادش پیدا نمیشه ولی واسه خاطر بقیه گذاشتم. باشد که کسی شفا پیدا کنه از این بیماری.

* من روشی که توی یکی از کامنتهای همین پست بود رو انجام دادم و حالم خوب شد. هنوزم باورم نمیشههههههههه هورا

کامنتشو اینجا کپی میکنم. مسئله اینه که این کار خیلی دردناکه و تا آب نمک وارد بینی میشه بیش از حد میسوزه. فقط توجه کنین که همینجور که توضیح داد آب نمک رو کف دست بریزین و انجام بدین که وقتی بالا میکشین یه کم هوا هم وارد بینی بشه. من اولش بینیمو کردم تو آب فنجون که کامل آب نمک بالا کشیده شد و وحشتناک بود دردش.

کلاً دردناکه ولی تحمل کنین. من تحمل کردم و پشت سر هم سه چهار بار آب نمک رو بالاکشیدم. بعدش یه عالمه مایعات (و ممکنه چرک برای شما) از بینی خارج میشه. و بعدش سردرد شدید دارین چون دردناکه. من کیسه آبگرم گذاشتم رو صورتم و خوابیدم بعدش. اما از فرداش حالم خوب خوب شد. الان دیگه شبا راحت میخوابم :)

راستی من دو روز متوالی این کار رو انجام دادم چون روز اول خیلی درد گرفت و نتونستم ادامه بدم و چون خوب نشدم حس کردم چیزی که باید خارج میشده نشده. روز دوم درست انجام دادم و حالم از روز بعدش خوب شد واقعاً. به نظر من اگه خوب هم شدین مواظب این مواردی باشین که منجر به سینوزیت میشه که تو همین لینک بالایی توضیح داده شده.

اینم کامنتی که راهکار رو داده:

-  نام ارسال کننده : صابری

سلام. من سالها سینوزیت داشتم تا اینکه دوستم روشی را که از یک عطار زبده شنیده بود را به من آموزش داد و با یک بار انجام آن کلا مشکلم حل شد!
اما روش کار: یک استکان آب جوش جوش را بردارید و نمک تمیز در آن حل کنید تا اینکه دیگر در آن نمک حل نشده و به اشباع برسد.
بعد بگذارید آب نمک ولرم شود. حالا مقداری از آن را در کف دست ریخته و زیر دماغ بگیرید و با بینی بالا بکشید تا آب نمک کاملا داخل بینی شود و بعد آن را خارج کنید. این کار را چند بار انجام دهید. چند دقیقه بعد اخلاط بینی خارج میشوند و سر درد هم کم میشود.
روز بعد سردرد کمتر میشود و به همین منوال بعد از یکی دو هفته سردرد کاملا رفع خواهد شد!